Bebe sušenky

Bebe dobré ráno jsou sušenky, které obsahují ovesné vločky a kromě toho spoustu sacharidů. Ačkoliv se může zdát, že se jedná o zdravé mlsání, jejich energetická hodnota odpovídá hodnotě čokoládových, typicky nezdravých sušenek. Na druhou stranu díky ovesným vločkám by vás sušenky měly zasytit na delší dobu než třeba tatranka. I přesto, že nejsou dietní, jsou moje oblíbené. Poslední dobou mě často honí mlsná, tak mi v nákupním košíku velmi často přistávají právě tyto Bebe sušenky. Mám štěstí, že si je oblíbil i můj přítel, a tak mu je potají kradu, když moje zásoba dojde. 

Bebe sušenky

Na výběr je z několika příchutí. Mezi naše favority patří Bebe s brusinkami, mlékem, müsli s ovocem a kakaové. Novinkou je, že kakaové Bebe začali vyrábět s o 30% méně cukru, což určitě ocení hlavně ženy. Balení sušenek má 50 g a energetická hodnota se pohybuje kolem 900 kJ (hodnota se liší podle jednotlivých příchutí).    

bebe

Nepochopila jsem, proč mají Bebe pod názvem napsané Dobré ráno. Domnívám se však, že v rámci zdravého životního stylu by se sladkosti měly jíst ráno, abychom to stihli, jak se říká, vyběhat. Já jsem ale Bebe k snídani snad nikdy neměla. Dávám přednost klasickým Cornflakes od Bonavity s polotučným mlékem. Když mám hlad, doplním snídani Billa borůvkovým jogurtem. Ten je totiž bezkonkurenční. Bebe si dopřávám během dne, když mě přepadne hlad, nebo v poledne s ovocem místo oběda, když nemám velký hlad.

Navštivte také

Doména www.blogindex.cz

Pagerank: 0

S-rank: 1

Návštěvnost: Doposud 7782 návštěvníků

Prodej / pronájem domény

Doména www.blogindex.cz je k dispozici k prodeji či k pronájmu. V případě vážného zájmu nás kontaktujte.

Kontaktní formulář